Triko | Kadın Triko Modelleri

1 2

Bayan Triko Modelleri ve Özellikleri

Triko üst giyim unsurları içerisinde yer alan kış aylarının vazgeçilmezi olan bir giyimdir. Uzun kollu olan kazaklar hem kadınların hem de erkeklerin giyebildiği bir giyim öğesidir. Ancak bayan Triko modelleri erkek modellerine oranla daha çoktur. Balıkçı yaka Triko modelleri oldukça kullanılan bir model olup bu kazakların üzerinde yapılan desenler ve dikilen taş gibi unsurlar ile daha renkli bir hale gelir. Ayrıca balıkçı yakalar kısa olarak yani belde biten modellere sahip olduğu gibi tunik denilen modeller de sahiptir. Kullanılan kumaş türü ve bazı modellerde kullanılan cep detayı farklılık göstermektedir. Oldukça sıcak tutan balıkçı yaka kazaklar soğuktan boğazı ve tüm vücudu koruyarak kış aylarında rahatsızlığa sebep olan soğuktan tam bir şekilde korur. Her renk ve desende balıkçı yaka Triko kolaylıkla bulunabilir. El örgüsü kazaklar ise en uzun geçmişe sahip olan ve ayrıca etkisini halen yitirmemiş olan güzel bir modeldir. Yapılan el örgüsü kazaklar oldukça sıcak tutarken sanki annelerin ellerinden çıkmış gibi bir görünüm verir. Omuzu açık olan Triko modelleri son yıllarda oldukça tercihe edilmeye başlanmıştır. Kullanımı kolay olan ve oldukça estetik olan kazak modelleridir. Kayık yaka kazaklar ise güzelim köprücük kemiklerini gizlemeden kullanma olanağı sunan modellerdir.

Bayan Triko Kombini

Bayan Triko kombine edilirken öncelikle kazağın modeli seçilmelidir. Örgü, kayık yaka, balıkçı yaka, tunik Triko ya da diğerlerinden hangisi olursa olsun altına giyilecek olan giyim unsuru ile aksesuarlar önem arz eder. Genellikle kot ile kolaylıkla kombin edilen kazakların modeli ile alakalı olarak etek ile de kombin yapılabilmesi mümkünüdür. Dar bir kot olan skinny model ya da tarza uygun bir boy friend modelde olan kot ile kombin yapabilmek mümkündür. Bunun yanında kola takılacak çanta da spor ya da klasik tarza uygun olmalıdır. Kazaklar altına güzel bir gömlek giyilerek oldukça şık bir görüntü yaratılmasına yardımcıdır.

Bayan Triko Satış Noktaları

Bayan Triko modellerine kolaylıkla ulaşmak mümkündür. İnternetin geniş ağı ve birçok firma olanağı dışında en yakın mağazadan alınabilmesi mümkün ürünlerdir.

Yukarı