Gömlek | Kadın Gömlek Modelleri

1 2

Bayan Gömlek Tarzları

Bir bayanın en değer verdiği kıyafetlerinin başında gömlekleri gelir. Farklı renk ve modelde gömlekleri olduğu gibi aynı renk ve modelde de birçok gömleği olabilir bir bayanın.  Daima bayan giyim tarzının başlangıcı olarak kabul gören gömlekler, her sene ve hatta her mevsim farklı model, renk ve desenleriyle durmadan modaya yön vermeyi başarmaktadır. Bayan gömlek seçenekleri sürekli arttığı için de seçim konusunda ufak tefek sıkıntılar yaşamak kaçınılmazdır.

Şık ve Günlük Bayan Gömlek Modelleri

Günlük bir gömleği ufak dokunuşlarla çok şık bir parça haline getirebilir ya da zamanında şık bir davet için aldığınız bir gömleği aynı şekilde günlük bir bayan gömlek olarak kullanabilirsiniz. Tamamen bayanın yaratıcılığına kalmış bir durum olan gömlek kombin yapma işlemi, yıllardır bayanların en fazla vakit harcadığı ve en çok keyif aldığı işlerin başında gelir. Modada geçmişe dönüş dönemlerinin yaşanmasıyla birlikte sandıkları açan, eski gömlekleri bulup çıkartan bayanlar, şıklıklarına şıklık katarken, böyle bir imkanı olmayan bayanlar da mağazalara ya da alışveriş sitelerine yönelmeye başladı. Bol kesim, büyük çiçekli, nakış işlemeli ya da dantel detaylı gömleklerin yeniden moda olmasıyla sokaklarda, işyerlerinde ve hatta katıldıkları davetlerde nostalji rüzgarı estiren bayanlar, kendilerine güvenlerinin sırrının gömlek seçiminden geçtiğini biliyor ve alışverişlerinde önceliği bayan gömlek seçimine veriyor. Ayrıca rengarenk ve desen desen olan gömleklerin arasına mutlaka bir adet de olsa düz,  beyaz bir gömlek yerleştirmek zor ve acil durumlarda kurtarıcı görevi görebilir. Kusursuz bir görüntüye tamamlamak için de ütü yapmak yeterli olacaktır.

Her Tarza Uygun Gömlek Bulmak Mümkün

Tek bir gömleği farklı şekillerde kombin yapıp kullanmak dışında, iş hayatı için farklı günlük hayat için farklı gömlekler kullanmak da doğru olacaktır. Alışverişe çıkarken ya da dostlarla kahve içerken giyilecek bir bayan gömlek modeli, önemli bir toplantıda giyilecek bir modelden farklılıklar gösterebilir. Yazlık, kışlık ve mevsimlik seçenekleriyle de gömlek modelleri farklılıklar gösterir. Mevsimine uygun gömlek seçimi yapmak da bayanların şıklığını arttıran noktalardan biri olmaktadır.

Yukarı