Eşofman Takımı | Kadın Eşofman Takımları

1

Eşofman Takımı Alırken Kaliteye Dikkat

Eşofman giymek çok küçük yaşlardan beri edindiğimiz bir alışkanlıktır. İlk yapıldığında yalnızca spor yaparken giyilmesi amacıyla üretilmiş olsa da Türkiye’de her zaman kullanılan bir giyim ürünüdür. Rahat olduğundan dolayı sadece spor esnasında değil gün içerisinde hem evde hem de dışarda rahatlıkla giyilebilir. Hatta pijama olarak dahi kullanılabilmektedir. Bu kadar haşır neşir olduğunuz eşofmanları seçerken kalitesinden emin olmanız gerekmektedir. Özellikle sürekli hareket halinde olduğunuz bir spor için eşofman takımı almanız gerekiyorsa kumaşına çok dikkat etmeniz gerekir. Terlediğinizde ve hareket halinde olduğunuzda cildinize zarar vermeyecek ve teri emecek bir kumaş bulmanız çok daha doğru olacaktır. Daha ucuz için çocuklara alınan kumaşında naylonumsu bir hava olan eşofman takımları çocuğunuzun sağlığı için tehlikeli olacaktır. Tekstil malzemesi olarak pamuklu bir kumaşın kullanılması çok daha faydalıdır.

Eşofman Takımı Çeşitleri

Tekstil endüstrisi geliştikçe ve moda artık çok daha popüler bir alan olunca eşofmanlar da bundan nasibini aldı. Hem kadınlar hem de erkekler için birbirinden farklı çeşit ve modelde eşofman takımı bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları:

Fermuarlı veya düz

Kapüşonlu

Polar şeklinde olanlardır.

2017’de fermuarlı modeller yerine düz modeller çok daha fazla popülerdir. Her zevke uygun renk ve deseni bu eşofman takımlarında görebilirsiniz. Polar tarzında olan modeller spordan ziyade evde giymek için tercih edilmektedir ve çok sevimli bir havası vardır. Soğuk havalarda genellikle onlar tercih edilmektedir ve pijama amacıyla da kullanılmaktadır.

Eşofman Takımı Şıklığı

Sokak modasında rahat ve salaş kıyafetler moda olmaya başladığından beri eşofman takımlarını da sokaklarda sık sık görür oldunuz. Bu sebepten dolayı dışarda giyilmeye uygun, şık eşofman takımları tasarlandı ve üretilmeye başlandı. Çizgilerin moda olduğu 2017’de eşofman takımı da çizgilerle karşınıza çıkıyor. Bunun dışında farklı motiflere sahip eşofman takımları dolaplarda yerlerini alacak. Belki sevdiğiniz bir çizgi film karakteri, sevdiğiniz bir hayvanı barındıran eşofman takımını bulabilirsiniz. Bunun dışında gençler dışında yetişkin kişiler için de daha ağır, sade modellerle karşılaşabilirsiniz ve hem sporda hem dışarda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Yukarı