Bluz | Bluz Modelleri

1 2 3

Her Zevke Uygun Bayan Bluz

Kadın giyim unsurlarından olan bluz hem günlük hayatta kullanıma uygun hem de bazı modellerinde özel gecelere uygun olan modellere sahiptir. Kuzey Amerika kökenli olan bluzlar şimdilerde tüm dünyanın kullandığı ve ilgi duyguyu giyim unsurudur. Bayan bluz modelleri her zevke ve tarz uygun olacak şekilde piyasada bulunmaktadır. Giyimine özen gösteren her bayan giydiği bluzun en güzeli olmasını ister ve buna göre alış veriş yapar. Alış veriş yapılan yerlerin güvenirliği de büyük önem arz eder.

Bayan Bluz İçin Yaka Tipleri

Bayan bluz modelleri içerisinde çeşitli modeller ile değişik renk tonlarında olan bluzlar içerisinden seçim yapmak mümkündür. Yazlık dönemde ayrı kışlıkta ayrı ve baharda da ayrı renkler ve modellerde üretilen ve hızını kesmeyen bir döngüden oluşur. Bluzlar yaka kesimlerine bağlı olarak, boyuna, desenine, üzerinde olan motiflere bağlı olarak birçok ad almaktadır.

V yaka kesimine sahip bluzlar her dönem giyilebilen şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca yakanın kesiminin v olması sayesinde boy daha uzun görünme olanağı olur. Özellikle kısa boylu hanımlar için ideal bir yaka tipidir.

U yaka kesimi de tıpkı v yaka gibi boy hilesi yaratmaya yardımcı olan modeldir. Boyu uzun göstermeye yarayan bu yaka da kısa boylularca ya da diğer boylara sahip kişilerce rahatlıkla tercih edilebilir ve oldukça modern çizgiler taşıyan kesimdir.

Bisiklet yaka ise her vücut formunun giyebileceği tiptir. Kullanım alanı oldukça geniş olan bisiklet yakalar bluzlarda vazgeçilmezdir.

Kayık yaka bluzlar özellikle güzel köprücük kemikleri olan bayanlar için idealdir. O güzel köprücük kemiklerini gizlemeden kullanma imkanı sunulur.

Bunların dışında fırfırlı olan ve değişik yerlerde bu modelin kullanılması ile oldukça güzel modeller bulunabilmektedir. Bluzlar modeline bağlı olarak bir kot pantolon, etek ya da kumaş pantolondan birisi ile kombin edilebilir. Altına uygun bir ayakkabı kola da uygun bir çanta aldıktan sonra uygun takılar ile oldukça şık bir görünüm yakalayabilmek mümkündür.

Bayan Bluz Nereden Alınır?

Bayan bluz alırken internetten adını duyurmuş olan sitelerden alışveriş yapılabilir ya da eski usul olan mağazadan bire bir alınabilir.

Yukarı