Beden seçiminize yardımcı olalım!

Ürün Detayları

Manken Bilgileri:

İçerik, Yıkama ve Bakım Talimatları

Ürünün iç etiket bölümünde gerekli yıkama talimatı yer almaktadır.

Daha fazlasını görüntüle >

Kargo & Teslimat

250 TL ve üzeri alıÅŸveriÅŸlerde ücretsiz kargo

Kargo & Teslimat

Standart Teslimat:

5 - 7 iÅŸ günü içinde kargoya teslim edilir.

Teslimat Şartları:

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine iliÅŸkin bir ` Teslimat Bilginiz ` konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karÅŸısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariÅŸ numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müÅŸterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için MüÅŸteri Temsilcilerimizden SipariÅŸ numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını MüÅŸteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & DeğiÅŸim

Teslimat noktasında ücretsiz iade

İade & DeğiÅŸim

Teslimat Şartları:

DeğiÅŸtirmek veya iade etmek istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, ürüne ait, faturanızı, faturanın arka kısmındaki değiÅŸim/iade bölümünü eksiksiz doldurup ücretsiz olarak depomuza gönderebilirsiniz. SipariÅŸinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın arka yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek veya değiÅŸim yapmak stediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleÅŸtirilemez. Hijyen sebebi ile maskelerde iade ve değiÅŸim yapılmamaktadır. DeğiÅŸimlerde kargo ücreti Mng Kargo ile göndermeniz halinde DeppoAvantaj`a aittir. İADE/DEĞİŞİM İADE/DEĞİŞİM İADE/DEĞİŞİM KARGO KODLARO MNG KARGO KODU : 637854065 SÜRAT KARGO KODU :1291950917 PTT KARGO KODU : 904305706 (DEPPOAVANTAJ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (DeppoAvantaj))

Belirtilen kodu Mng Kargo ÅŸirketine ileterek kargonuzu tarafımıza gönderebilirsiniz. İade etmek ya da değiÅŸim yapmak istediğiniz ürünler ile ilgili bilgi almak için [email protected] adresine mail atarak yapabilirsiniz. ADRES: Kerimbey mah organize sanayi bulvarı no:12 Tekkeköy/SAMSUN Kredi kartı ile yapılan alıÅŸveriÅŸlerin iadeleri, alıÅŸveriÅŸ yapılan kredi kartına yapılmaktadır. Farkı bir kredi kartına veya nakit olarak iade yapılamamaktadır. Kredi kartlarına yapılan iadeler bankanıza bağlı olarak 10 iÅŸ günü içerisinde kart hesabınıza geçecektir. Taksitli ödemelerinizde; İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır. İade tutarını bir sonraki ekstrenizde `artı bakiye` bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder. Eğer iadeden önce herhangi bir taksit ödemesi yapıldıysa, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin tamamını yatırır. Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz. Havale/EFT ile yapılan ödemelerinizin geri ödemesi EFT`nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına havale yoluyla geri ödenir.

Fiyat Alarmı

Fiyat düÅŸtüğünde sizi sms ile bilgilendireceğiz.

Fiyat Alarmı

Son Gezinenler

PaylaÅŸ

Önceki /

Sonraki

Ü.K. : / M.K. :

Bu çok satan bir ürün. Kaçırma!

TL x Ay’a varan Taksit Seçenekleri

+ Renk

Renk

Farklı Renk Seçenekleri

Tahmini Kargoya VeriliÅŸ Tarihi :

Manken Ölçüsü :

GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz